stat4u
Web Directory Web Directory Cultu UR Technologie Directory HydeParkBooks Directory Farstand Web Directory - Free
Wyszukiwarka
Polska - Ukraina: najgorszy pocz±tek w historii

Pocz±tek meczu z Ukrain± był wykonaniu reprezentantów Polski najgorszym w historii eliminacji do mistrzostw ¶wiata i Europy. Nigdy jeszcze nie zdarzyło się, aby po siedmiu minutach spotkania "Biało-czerwoni" przegrywali już 0:2.

¬ródło: wp.pl
(fot. PAP/Bartłomiej Zborowski)
kamilmuszkin012 dnia marzec 23 2013 11:19:17
EL. M¦: klęska. Biało-czerwoni pobici na Narodowym

Miało być ¶więto, zwycięstwo reprezentacji Polski i zachowanie szans na skuteczn± walkę o awans na mistrzostwa ¶wiata w 2014 roku. Zamiast tego mieli¶my jednak stypę. Biało-czerwoni dobrze grali tylko przez około pół godziny pierwszej połowy i na własnym boisku doznali bolesnej porażki z Ukrain± 1:3. To pierwsza przegrana Polaków na warszawskim Stadionie Narodowym. Kiedy nasi piłkarze schodzili z boiska, żegnały ich gwizdy zawiedzionych kibiców.

(fot. LUKASZ GROCHALA/CYFRASPORT / Newspix.pl)
kamilmuszkin012 dnia marzec 23 2013 11:18:19
Piszczek: przegrana z Schalke szczególnie boli

Piłkarz Borussii Dortmund Łukasz Piszczek przyznał po zakończeniu meczu 25. kolejki Bundesligi przeciwko Schalke Gelsenkirchen (1:2), że porażka z tym rywalem jest szczególnie dotkliwa. Nie zgodził się jednak, że mistrz Niemiec grał gorzej od przeciwnika.

(fot. firo Sportphoto / Newspix.pl)
kamilmuszkin012 dnia marzec 10 2013 11:11:24
Znakomite noty Artura Boruca

Artur Boruc był jednym z najlepszych aktorów aktorów sobotniego meczu Norwich City z Southampton. Występ reprezentanta Polski został bardzo dobrze oceniony w zagranicznych mediach.

(fot. Shaun Boggust / newspix.pl )
kamilmuszkin012 dnia marzec 10 2013 11:10:32
Bundesliga: Lewandowski drugi w "punktacji kanadyjskiej"

Robert Lewandowski po 25. kolejce Bundesligi z siedemnastoma golami został samodzielnym liderem klasyfikacji strzelców, jednak tak zwanej "punktacji kanadyjskiej" wci±ż zajmuje drugie miejsce. Jej liderem jest napastnik Bayeru Leverkusen Stefan Kiessling.

(fot. EXPA/ Eibner/ Thienel / Newspix.pl)
kamilmuszkin012 dnia marzec 10 2013 11:09:22
Pocchetino: znakomita interwencja Boruca

Artur Boruc został bohaterem meczu 29. kolejki Premier League pomiędzy Norwich City a Southampton (0:0), broni±c rzut karny w ostatniej minucie spotkania. - Popisał się znakomit± obron± - pochwalił reprezentanta Polski trener "¦więtych" Mauricio Pocchetino.

(fot. Marc Atkins / Offside / Foto Olimpik / Newspix.pl)
kamilmuszkin012 dnia marzec 10 2013 11:07:56
Kuszczak piłkarzem miesi±ca w Brighton

Tomasz Kuszczak został wybrany najlepszym piłkarzem lutego przez kibiców Brighton & Hove Albion. Głosowanie przeprowadził serwis internetowy kibiców drużyny występuj±cej w lidze Championship "wearebrighton.com".

(fot. CameraSport/Chris Vaughan/Newspix.pl)
kamilmuszkin012 dnia marzec 09 2013 11:30:03
Boniek: dobrze, że nie było orzełka

W czwartek serwis "weszlo.com" ujawnił, że stroje reprezentacji Polski U-19 w piłce nożnej nie posiadaj± "orzełka". Do całej sprawy odniósł się sam prezes Polskiego Zwi±zku Piłki Nożnej Zbigniew Boniek. - Bardzo dobrze, że nie było orzełka! To była tylko konsultacja - my dopiero sprawdzamy, czy kto¶ się do gry z orłem na piersi nadaje - tłumaczy szef naszej piłkarskiej centrali.

(fot. PAP / Jakub Kamiński)
kamilmuszkin012 dnia marzec 09 2013 11:29:10
Na Stadionie Narodowym trwa montaż murawy

Na Stadionie Narodowym w Warszawie trwa montaż murawy przed meczami eliminacji piłkarskich mistrzostw ¶wiata z Ukrain± (22 marca) i San Marino (26 marca). Na razie układana jest podbudowa z drenażem.

(fot. PAP/Paweł Brzeziński)
kamilmuszkin012 dnia marzec 09 2013 11:28:00
Boniek chce znie¶ć karty kibica

Zbigniew Boniek zamierza przeforsować kolejny zaskakuj±cy pomysł. Na swoim Twitterze prezes PZPN zapowiedział, że chciałby aby stadiony były otwarte nie tylko dla posiadaczy kart kibica.

¬ródło:wp.pl
kamilmuszkin012 dnia marzec 09 2013 11:23:59
Reprezentacja Polski zagra z Liechtensteinem

Prezes PZPN Zbigniew Boniek poinformował w ¶rodę, że 1 czerwca polscy piłkarze zagraj± towarzyski mecz z Liechtensteinem.